kabely-opticke
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte informace dodavatele materiálu optických sítí
 
 
 
 
 

Aktuality

Aktuality > Aktuální provozní informace

Aktuální provozní informace

Vážení zákazníci,

MÁME OTEVŘENO a jsme připraveni i nadále dodávat naše produkty a poskytovat Vám své služby jako dosud.

Bohužel současná situace ohledně Covid -19 ovlivňuje i chod naší firmy.

Proto Vás žádáme ať pro objednávání, zboží, zasílání poptávek a nabídek i pro komunikaci s našimi pracovníky využijte výhradně náš e-shop www.opticord.cz, e-maily a telefony.

Osobní odběr si domluvte vždy se svým obchodníkem.

Upozorňujeme, že z důvodů zvýšených hygienických opatření bude osobní předání i přebírání zboží na zdlouhavější a méně komfortní než dosud.

Velmi se omlouváme, ale musíme omezit možnosti vzájemného fyzického kontaktu mezi osobami. Vážíme si vašeho zdraví i zdraví našich pracovníků.

Chceme vás ujistit, že provádíme veškerá možná opatření tak, abychom zajistili plynulost dodávek směrem k Vám.

Jsme připraveni pracovat s maximálním nasazením tak, abychom co nejlépe splnili vaše požadavky.

Tým Opticord.cz

Aktuality > Novinka v sortimentu

Novinka v sortimentu

Aktuality > Novinka v sortimentu

Novinka v sortimentu

Venkovní patchcordy dodáváme s PE pláštěm s armováním.
Rozptyl vláken je možný objednat od 5-60 cm kvůli flexibilitě.
Nakonfigurovat lze typ vlákna (OS2, OM1,OM2, OM3, OM4), typ konektorů (LC-LC, LC-SC, SC-SC, atd.) a typu broušení.
Doba dodání je 17-21 dní od objednání.
Pro objednání kontaktujte svého obchodníka.
Aktuality > Konference KKTS Senec

Konference KKTS Senec

18. října 2019. jsme se zúčastnili konference KKTS 2019 Senec Slovensko.
Zde jsem se mohli setkat s našimi slovenskými zákazníky.

KKTS Senec 2019

KKTS Senec 2019
Aktuality > Venkovní rozvaděče

Venkovní rozvaděče

Aktuality > Novinka v sotimentu

Novinka v sotimentu

Aktuality > Nová svářečka

Nová svářečka

Dnešním dnem máme u nás v půjčovně k zapůjčení NEJMODERNĚJŠÍ 3D optickou svářečku FITEL - S179 NA JÁDRO

Optická svářečka FITEL - S179 NA JÁDRO


Více informací o svářečce naleznete zdehttps://eshop.opticord.cz/zapujceni-3d-opticke-svarecky-fitel-s153a_d5347.html

Na volný termín zapůjčení svářečky se informujete u svého obchodníka
Aktuality > Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 13.6.2019 proběhl v areálu naší firmy Den otevřených dveří.  Během akce proběhly prezentace novinek firmy  PROFiber Networking CZ, R&M, ukázky svářování a novinky z naší nabídky.

Přednáška PROFiber Networking CZ
Návštěvníci
vůz Škoda Scala


Všem účastníkům děkujeme za účast.
[ Stránka 1 z 2 ]Další
 
 
 
 
 
 
 
 

Sídlo a provozovna

 
Opticord.cz s.r.o.
Erbenova 134/41
703 00 Ostrava - Vítkovice

IČ: 28631994
DIČ: CZ28631994
E-mail: opticord@opticord.cz (opticord.cz@seznam.cz)
Pevná linka: 596 630 805

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7:45 - 16:15 hod.
 
 
 

Kontakty

 
Obchodní oddělení
 
 
kabely-opticke
 
David Stibor
manažer
730 154 147
david@opticord.cz
 
 
 
kabely-opticke
 
René Martiník
vedoucí prodeje
773 678 455
rene@opticord.cz
 
 
 
kabely-opticke
 
Ondřej Mutina
obchodník
608 678 454
ondrej@opticord.cz
 
 
 
kabely-opticke
 
Jan Krayzel
obchodník
606 095 071
jan@opticord.cz
 
 
 
kabely-opticke
 
Karolina Fetterová
asistentka prodeje
733 121 551
prodej@opticord.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kabely-opticke
 
Vladimír Šodek
účetní
724 125 435
ucto@opticord.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
Půjčovna
 
 
 
 
 
 
kabely-opticke
 
 
 
 
 
 
 
 
Sklad - expedice
 
 
kabely-opticke
 
Andrea Sokolová
vedoucí skladu
775 578 452
 
 
 
kabely-opticke
 
František Trávníček
skladník, řidič
775 578 452
 
 
 
kabely-opticke
 
Jakub Dziža
skladník, řidič
722 902 407
sklad@opticord.cz
 
 
 
kabely-opticke
 
Vojtěch Jaschke
skladník, řidič
775 578 452
 
 
 
 
Vedení společnosti
 
 
 
 
 
Blanka Mikulová
jednatel
 
 
 
 
Petr Mikula
obchodní ředitel